TMS Stand’dan el dezenfektanı için iki yeni ürün

TMS Stand’dan el dezenfektanı için iki yeni ürün

Dünya Covid-19 pandemisiyle mücadelede ederken işletmeler virüse karşı önlemlerini sıkılaştırıyor. TMS Stand olarak işletmelerin, kurumların ve kişilerin hijyen süreçlerini destekleyebilmek için iki yeni ürünümüzü kullanıma sunduk.

Uzmanların uyarılarında en büyük virüs bulaşma riski olarak görülen el dezenfektanını sağlayabilmek için kurulumu, kullanımı son derece kolay olan iki yeni standı tasarlayarak işletmelerimizin, kurumlarımızın, hatta ailelerimizin kullanımına hazır hale getirdik.

Geliştirdiğimiz iki el dezenfektanı modeli isteyen kişi ve kurumlar çok hızlı temin ederek istedikleri noktaya hemen kullanmaya başlayabiliyorlar.

Tasarladığımız iki dezenfektan standı ürünümüzden birisi “el basmalı”, diğeri ise “ayak basmalı (pedallı)” modelden oluşan pratik ürünlerdir..

El basmalı modelimiz demonte biçimde sevk ediliyor. Ancak kurulumu son derece basit ve herhangi bir alet kullanımını da gerektirmiyor; hızlıca monte edilebiliyor.

Ayak basmalı (pedallı) modelimiz ise monte halde sevk ediliyor ve istenen noktada hemen kullanıma başlanabiliyor.

İki model standımızda da “dayanıklı çelik” malzemeden üretimi gerçekleştiriyoruz. Bu, standların kullanım kalitesini artırdığı gibi, malzeme dayanıklılığı nedeniyle sık sık istenilen noktaya taşınması ve kullanımından oluşabilecek sorunları da ortadan kaldırıyor. Böylece standları daha uzun süre sorunsuz biçimde kullanmak mümkün oluyor.

İki model ürünümüz de hastane, okul, restaurant, eczane, ofis, işyerleri ve ev için ideal kullanım özelliklerine sahiptir.

Ürünlerimizin sevkiyatına pompa püspürtmeli dezenfektan bidonu ile A3 boyutunda Sağlık Bakanlığı’nın 14 maddelik uyarı afişi dahildir.

Siparişleriniz için bize hemen şu kanallardan ulaşabilirsiniz:

Whatsapp Sipariş: 0(543) 768 89 14

0(224) 493 24 90 (4 Hat)

satis@tmsstand.com

www.tmsstand.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.