BİZ..

1986

Teknik Metal Sanayi olarak ticari hayatımız başladı. Market sepetleri, ahşap-metal market rafları, otel-restoran servis arabaları üretiyoruz…

1992

Taşıma kasaları, telden özel hasırlar, stantlara yönelik proje tasarımları ve elbette üretim aşkımız artarak sürüyor…

1998

Otomotiv sektöründen gelen talepler doğru analiz edilerek, nitelikli tedarikçiler arasındayız… Özel tasarımlarımız ile perakende dünyasında orijinal mağazalara hizmetler veriyoruz.

2004

Esnek üretim hatlarımızda, yüksek teknoloji içeren CNC Tel Bükme, CNC Hasır Punta, Robot Kaynak makineleri ile her geçen gün üretim kapasitesini artırıyor.

2008

ISO 9001 Kalite Belgesi felsefemizdir… Perakende dünyasında, satış artırıcı unsurların başında gelen stand üretimiyle ‘1 Numara’ kabul ediliyoruz.

2016

Firmalara özel STAND üretimlerimizin dışında; Mağaza Ekipmanları üretici dostlarımıza, büyük zincir mağazalara TEL, PROFİL, SAC, AHŞAP, CAM, PLEKSİ gibi farklı hammaddelerden aksesuarları ,yüksek teknoloji içeren hatlarımızda; daha kaliteli, daha ekonomik ve  tam zamanında üretiyoruz.

BUGÜN

Konusunda uzman 65 profesyonel, aylık 400 ton tel işleme ve 100 bin stand kapasiteli hatlarımızda; WCS ISO-9001:2008 Kalite Belgesi ile uyumlu olarak, dünyanın 47 ülkesine başarılı ihracatlar yapmaya devam ediyoruz…

YARIN

Uluslararası perakende gelişmelerini yakından izlerken, artan iş hacmimizi daha verimli hale getirerek, 5 kıtada ve dünyanın her noktasında olacağız.