Bizler kimiz ?

TMS Raf Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1986 yılında Teknik Metal Sanayi olarak kuruldu. 1992 yılında limited şirkete dönüştü. Başlangıçta market sepetleri, ahşap market rafları, otel servis arabarabaları üreten TMS: daha sonra gelen talepler doğrultusunda taşıma kasaları, Tel hasır ve özel standa yönelik proje, tasarım ve üretimine ağırlık verdi.

TMSSTAND makine parkına kattığı CNC tel bükme, CNC hasır punta, Robot kaynak makineleri ile hem üretim kalitesini yükseltti hem de otomotiv sektöründeki firmalara hizmet vermeye başladı. Ayrıca raf sektöründe çalışan firmalara tel aksesuar üretimleri ile halen destek vermektedir. Makine parkuruna kattığı otomatik makineleri ile daha kaliteli, daha ucuz ve daha hızlı üretim prensibi ile iş hayatına devam etmektedir. Çalışan sayısını 65 e çıkaran TMS STAND, WCS ISO-9001:2008 kalite belgesine sahip bir şirkettir.

TMSSTAND, Koçtaş AŞ, Sandisk, Tofaş AŞ, Baktat Gıda, Başak Gıda, Nestle, Uniliver, Difaş, İpek Kağıt, Kursan Gıda, Marmara Birlik, Öncü Grup, Sütaş A.Ş., Perfetti Van Mele, Yaşar Holding (Pınar Süt) gibi bir çok yerli ve yabancı firmanın taleplerine karşılık vermektedir.

Üretim Kapasitesi:

TMSSTAND: ürüne özel küçük standlarda ayda yaklaşık 60 bin adet, büyük standlarda ise 20 bin adet üretim kapasitesine sahiptir. Ulusal, yerel market ve zincir marketlerde kullanılan standart ürünler ile ilgili aylık üretimi de 3 bin adettir. Ayda ortalama 200-250 ton civarında tel hammadde işleyebiliyor.

İhracat Yaptığı Ülkeler:

Almanya, İngiltere, Yunanistan, İtalya, Suudi Arabistan, İran, İsrail, Bulgaristan, İsveç, İrlanda, Güney Afrika, Avusturya, Makedonya’ya doğrudan ürün gönderildiği gibi, Fransa bağlantılı Avrupa’nın tüm ülkelerine ürün göndermektedir. Ayrıca Yeni Zelanda ve Avustralya ülkelerine de ihracat yapmaktayız.