Daha nitelikli stantlar için boya tesisi ve lazer yatırımı

Daha nitelikli stantlar için boya tesisi ve lazer yatırımı

Satış artırıcı ekipman üretiminde Türkiye’nin öncü firmalarından TMS Stant, teknolojisini geliştirmek, daha kısa sürede daha kaliteli standlar üretmek adına üretim hatlarını geliştirmeyi, güçlendirmeyi esas kabul ediyor

‘Her ürün için stand’ yaklaşımı ile çok özel standlar üreten ve hem iç hem dış pazarda etkin işletmelerden biri olan TMS Stand, ekonomik durgunluk döneminde dahi yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor.

Dünyamızı etkisi altına alan koronavirüs salgını sırasında pek çok işletme oldukça sıkıntılı günler yaşadı, yaşıyor. Ancak, müşteri ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt verebilmek ve fayda-fiyat ilişkisinde doğru tercihler, firmalara artı değer olarak geri dönüyor. Finans Yönetmeni Ali Uğur, “Ekonomileri derinden vuran bu etki karşısında, doğru pozisyonlar almak şart” hatırlatmasını yaparak, firmaların ülkemize olan inancının artması halinde, yatırımların da süreceğine işaret etti.

Pandemi sürecinde müşterilerine tam zamanında ve ekonomik stantlarıyla destek veren TMS Stand, üretimine hiç ara vermeden devam eden ender firmalardan biri olarak dikkat çekti. İşletme Müdürü Samet Bozca, “İçimizdeki Ar-Ge yapılanmasıyla çok hızlı pozisyon alarak, müşterilerimize çok özel stantlar üretmeye devam ettik” derken, zaman zaman mesaiye kalmak zorunda kaldıklarını ifade etti.

Yatırımlar devam edecek

“Bir AVM bünyesinde 100 bin kalem ürün bulunduğunu düşünürsek, ne kadar farklı stantlar yaptığımızı da fark edersiniz” diyen Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güler, Türkiye’nin geleceğine inandığını ifa ediyor ve şunları söylüyor: “İnanılmaz genç bir nüfusa sahibiz, bu bizi daha dinamik yapıyor. Biz TMS Stand olarak, yatırımlarımıza devam ediyoruz. Yılın ilk çeyreğinde elektrostatik toz boya tesisimizi değiştirip, baştan aşağıya yeniledik. İkinci çeyrekte de Mazak Turbo Lazer yatırımını tamamladık. Daha yüksek kapasitemiz ile daha nitelikli; üstelik ekonomik standlar ile müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

Sektöründe en iyi makine parkına sahip olduklarını da hatırlatan Ali Güler, bu yapılanmanın gelişerek devam edeceğini belirterek “Endüstri 4.0 her alanda hissedilecek. O nedenle, var olduğumuz sürece, daha akıllı sistemler ile büyümeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Güler, gelinen aşamaların hiç bir zaman son nokta olmadığının da altını çizerken, ekip arkadaşlarının ve insan kıymetlerinin en önemli unsur olduğunu hatırlattı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.